azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Reklámozták az államosított lombikbébiszektort

19 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Balásy Gyula cégei kaptak megbízást a Nemzeti Kommunikációs Hivataltól, hogy reklámot gyártsanak az államosított lombikbébiszektor számára. A 211 millió forintos keretből 86,5 milliót költöttek el erre a célra, annak ellenére, hogy a szektornak nincs szüksége reklámra.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek