Reklámozták az államosított lombikbébiszektort
Balásy Gyula cégei kaptak megbízást a Nemzeti Kommunikációs Hivataltól, hogy reklámot gyártsanak az államosított lombikbébiszektor számára. A 211 millió forintos keretből 86,5 milliót költöttek el erre a célra, annak ellenére, hogy a szektornak nincs szüksége reklámra.