Burnham visszatérése a Munkáspárt élére
Andy Burnham, Manchester polgármestere, aki korábban parlamenti képviselő volt, visszatért a politikába elitellenes, átlagembereket képviselő politikusként. A Munkáspártban messiásként várták, és most az Egyesült Királyság vezetésére készül.