azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Késések és pótlóbuszok a győri vonalon

6 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
AI összefoglaló

Felsővezeték-szakadás miatt jelentős, egyórásnál is hosszabb késések nehezítik a közlekedést a győri vonalon. A problémák miatt Biatorbágy és Herceghalom között jelenleg csak egy vágányon haladhatnak a vonatok, és pótlóbuszokat is bevetettek.

Tovább az eredeti cikkhez