Késések és pótlóbuszok a győri vonalon
Felsővezeték-szakadás miatt jelentős, egyórásnál is hosszabb késések nehezítik a közlekedést a győri vonalon. A problémák miatt Biatorbágy és Herceghalom között jelenleg csak egy vágányon haladhatnak a vonatok, és pótlóbuszokat is bevetettek.