Vozinha édesanyja ott lehetett a meccsen
Vozinha, a zöld-foki bravúrkapus édesanyja megkapta a vízumot, így már a helyszínen, Miamiban szurkolhatott fiának. A FIFA és a Zöld-foki Köztársaság közös erővel rendezte a vízumkérdést, miután korábban a kapus drágállotta a költségeket.