azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Új szabály miatt állították ki a paraguayi Almirónt

26 megtekintés

Forrás: Telex

Sport
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A paraguayi Miguel Almirón már a második sárga lapját kapta a világbajnokságon, miután eltakarva a száját kiállították. Korábban téves azonosítás miatt büntették meg, így ő lett az első játékos, akit ilyen okból büntettek a tornán.

Tovább az eredeti cikkhez