Új szabály miatt állították ki a paraguayi Almirónt
A paraguayi Miguel Almirón már a második sárga lapját kapta a világbajnokságon, miután eltakarva a száját kiállították. Korábban téves azonosítás miatt büntették meg, így ő lett az első játékos, akit ilyen okból büntettek a tornán.