Tízmilliárdos szerződések az iratkezelő fejlesztőjével a választások előtt
Fél évvel a választások előtt több tízmilliárdos szerződést kötött több állami szerv a kötelezően használt iratkezelőrendszer fejlesztőjével, a Fauszt-céggel. A Poszeidon rendszert ingyen kapták a minisztériumok, de egy rendelet kötelezővé tette a használatát, ami jelentős költséget rótt az államra.