azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Tízmilliárdos szerződések az iratkezelő fejlesztőjével a választások előtt

8 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Fél évvel a választások előtt több tízmilliárdos szerződést kötött több állami szerv a kötelezően használt iratkezelőrendszer fejlesztőjével, a Fauszt-céggel. A Poszeidon rendszert ingyen kapták a minisztériumok, de egy rendelet kötelezővé tette a használatát, ami jelentős költséget rótt az államra.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek