Hőségriadó: Óvatosságra int az egészségügyi miniszter
A hétvégére várható extrém hőség miatt az egészségügyi miniszter óvatosságra intette a szabadtéri rendezvények résztvevőit. Kiemelte, hogy a nagy meleg komoly egészségügyi kockázatot jelenthet, különösen a veszélyeztetett csoportok számára.