azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Hőségriadó: Megugrott a klímák használata

2 megtekintés

Forrás: Portfolio

Üzlet
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

A Daikin Onecta alkalmazás anonim adatai szerint mindössze két nap alatt megduplázódott a hűtőklímák használata Magyarországon a rendkívüli hőség miatt. Ez azt jelenti, hogy két hét alatt az ötszörösére nőtt a klímák iránti igény.

Tovább az eredeti cikkhez