Hőségriadó: Megugrott a klímák használata
A Daikin Onecta alkalmazás anonim adatai szerint mindössze két nap alatt megduplázódott a hűtőklímák használata Magyarországon a rendkívüli hőség miatt. Ez azt jelenti, hogy két hét alatt az ötszörösére nőtt a klímák iránti igény.