azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Új mémrészvény: a Wendy's került a Reddit célkeresztjébe

18 megtekintés

Forrás: Portfolio

Befektetés
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

A Reddit felhasználói ezúttal a Wendy's gyorsétteremlánc részvényeit vették célba, remélve egy újabb short squeeze kialakulását. A befektetők a magas shortállományt és a közelmúltbeli vezetőváltást emelték ki, mint a papír vonzerejének okát.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek