Új mémrészvény: a Wendy's került a Reddit célkeresztjébe
A Reddit felhasználói ezúttal a Wendy's gyorsétteremlánc részvényeit vették célba, remélve egy újabb short squeeze kialakulását. A befektetők a magas shortállományt és a közelmúltbeli vezetőváltást emelték ki, mint a papír vonzerejének okát.