Tech-ralit követő esés a tőzsdéken
Az ázsiai tőzsdék eséssel zárták a hetet a technológiai ralit követő profitrealizálás és az Apple chipárak emelkedése miatti aggodalmak miatt. Az amerikai tőzsdék is hasonlóan jártak, a korábbi emelkedés után a kereskedés végére ismét elromlott a hangulat.