azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Eloltották a 15 hektáros kislángi tüzet

18 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
AI összefoglaló

Kisláng és Mezőszentgyörgy között 15 hektáron gyulladt ki erdősáv és gabona, a tűzoltók nagy erőkkel dolgoztak az oltáson. A katasztrófavédelem pénteki tájékoztatása szerint a tüzet azóta már eloltották.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek