Eloltották a 15 hektáros kislángi tüzet
Kisláng és Mezőszentgyörgy között 15 hektáron gyulladt ki erdősáv és gabona, a tűzoltók nagy erőkkel dolgoztak az oltáson. A katasztrófavédelem pénteki tájékoztatása szerint a tüzet azóta már eloltották.
Kisláng és Mezőszentgyörgy között 15 hektáron gyulladt ki erdősáv és gabona, a tűzoltók nagy erőkkel dolgoztak az oltáson. A katasztrófavédelem pénteki tájékoztatása szerint a tüzet azóta már eloltották.