Drágulnak az Xbox konzolok
A Microsoft augusztus 1-jétől emeli az Xbox konzolok árait, a 512 GB-os modellek 100, az 1 TB-osak pedig 150 dollárral lesznek drágábbak. Ezzel párhuzamosan a cég kivezeti a 2 TB-os Xbox Series X változatot a piacról.