azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

NKA-pénzek: Hat embert vettek őrizetbe hűtlen kezelés gyanúja miatt

15 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hat személyt vett őrizetbe a 17 milliárd forintot meghaladó kulturális támogatási ügyben, hűtlen kezelés gyanúja miatt. Az érintettek az NKTK és a Kulturális és Innovációs Minisztérium jelenlegi vagy korábbi alkalmazottai, akiknek letartóztatását a NAV kezdeményezte.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek