Tech részvények esése a tőzsdéken
A befektetők világszerte elkezdték eladni a technológiai részvényeket, ami jelentős esést okozott a tőzsdéken, különösen Ázsiában és az USA-ban, ahol a chipgyártók teljesítenek gyengén. A magyar tőzsde sem maradt ki ebből a trendből, szintén lejjebb került.