Rubio tárgyal a Perzsa-öböl menti szövetségesekkel Iránról
Marco Rubio amerikai külügyminiszter az Egyesült Arab Emírségekben tárgyal a Perzsa-öböl menti szövetségesekkel az Iránnal kötendő megállapodásról. Célja, hogy Washington figyelembe vegye a partnerek biztonsági és gazdasági aggályait a további egyeztetések során.