azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Vegyesen zártak a blue chipek, esett a BUX

15 megtekintés

Forrás: Portfolio

Befektetés
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

A magyar tőzsde enyhe eséssel zárta a hétfői kereskedést, a BUX index 0,16 százalékot veszített értékéből. A vezető részvények vegyesen teljesítettek, az OTP 0,4, a Mol pedig 0,2 százalékot erősödött, míg a Richter 0,6, a Telekom pedig 0,3 százalékot esett.

Tovább az eredeti cikkhez