Kitartó hőség, csökkenő eső
A hét második felében egyre kevesebb eső várható, miközben a kánikula folytatódik és a hőmérséklet napról napra emelkedik, elérve a 36 fokot is. Csütörtökre teljesen csapadékmentes, derült időre számíthatunk, az éjszakák ugyanakkor viszonylag hűvösek maradnak.