Orbán a Vagyonvisszaszerzési Hivatalról és az ellenzékről
Orbán Viktor parlamenti felszólalásában ismertette a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal várható működését, miközben bírálta az ellenzéki képviselőket. A miniszterelnök szerint az ellenzék nem a lényegi kérdésekről, hanem a hivatal hatásköreiről és a korrupció elleni intézkedésekről beszélt, elterelve a figyelmet.