Katonák visszakérik régi neveiket
Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter a Facebookon közölte, hogy a katonák döntöttek a rendszerváltás utáni nevek és hadrendi számok visszakéréséről. Az állománnyal történt egyeztetés első eredményei között szerepel ez a kérés, melyet minden alakulat támogatott.