Dávid Kornél az NBA-s éveiről
Dávid Kornél, az egyetlen magyar kosárlabdázó, aki az NBA-ben is játszott, közel 30 év után emlékezett vissza a Michael Jordannel közös chicagói időszakára. Az egykori klasszis a mai napig játékosmegfigyelőként dolgozik, és tapasztalatait összegezve beszélt az élsport keménységéről, az adatalapú kiválasztásról és a csúcshoz szükséges mentális erő fontosságáról.