Vége a védett üzemanyagárnak
Szombaton életbe lépett a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvény, miután a jogszabály pénteken megjelent a Magyar Közlönyben. Ez azt jelenti, hogy az autósoknak már nem kell számolniuk a korábbi hatósági árakkal.