Magyar extrémsportoló kerékpározta át Amerikát 15 nap alatt
A 61 éves Szőnyi Ferenc 15 nap alatt tekerte át Amerikát, ami rendkívüli teljesítménynek számít. Az extrémsportoló extrém körülményekkel nézett szembe, többek között naponta többször kapott defektet, és az önellátás is nagy kihívást jelentett számára.