Mobilhasználat a volán mögött: drága hiba lehet
A vezetés közbeni mobiltelefon-használat továbbra is gyakori probléma Európában, annak ellenére, hogy a veszélyekkel tisztában vannak a sofőrök. Ez a szabályszegés akár 52 ezer forintos bírságot is eredményezhet a magyar autósok számára.