Kézilabda BL: Új rendszer a férfiaknál, maradó a nőknél
Az európai szövetség döntése értelmében a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában ősszel új, kibővített lebonyolítási rendszert vezetnek be. A nőknél egyelőre változatlan marad a versenyformátum, de a magyar csapatoknak jó hír, hogy még ketten indulhatnak a BL-ben.