azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Mol: Zöld jelzés a szerbiai akvizícióhoz

14 megtekintés

Forrás: Pénzcentrum

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Pénzcentrum
AI összefoglaló

A Mol aláírta a szerződést a szerbiai NIS olajvállalat megvásárlásáról, ami a szerb kormány jóváhagyását is megkapta. Az üzlet keretében a pancsovai finomító is tovább működhet.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek