Bielsa: Nem hagyok semmit hátra Uruguaynak
Marcelo Bielsa, az uruguayi labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a kiesés után kijelentette, hogy nem hagy semmit hátra az uruguayi futball számára. Kapcsolata a játékosaival már jó ideje konfliktusos volt.