Wáberer György távozását követeli az egyetem szenátusa
A Tokaj-Hegyalja Egyetem szenátusa megszavazta, hogy Wáberer Györgynek és barátainak távoznia kellene az egyetemről, mivel kuratóriumi elnökként veszélyezteti a tanévkezdést. A döntést levélben is eljuttatták a miniszternek.