Dolgozók követelik Nemcsok Dénes államtitkári kinevezésének visszavonását
A Nemzeti Fejlesztési Központ dolgozói visszavonatnák Nemcsok Dénes volt fideszes államtitkári kinevezését, toxikus vezetői stílusra és rossz munkakörülményekre hivatkozva. Az aláírók szerint a megfélemlítő légkör, a befagyasztott bérek és az otthoni munkavégzés megszüntetése is hozzájárult az általános elégedetlenséghez.