Megalázás és bántalmazás: Sok panasz érkezett az ombudsmanhoz az oktatásban
Az oktatási jogok biztosához rengeteg panasz érkezett megalázás és bántalmazás miatt, melyek többségében szülők jelezték, hogy pedagógusok jogsértő módon viselkedtek gyermekeikkel. Ezek a panaszok rávilágítanak az oktatási rendszerben tapasztalható problémákra.