Ebolás orvos tért haza Kongóból
Egy francia orvos tért haza Kongóból, miután megfertőződött az Ebola-vírussal. A humanitárius misszióban részt vevő orvost hazatérése után azonnal karanténba helyezték.
Egy francia orvos tért haza Kongóból, miután megfertőződött az Ebola-vírussal. A humanitárius misszióban részt vevő orvost hazatérése után azonnal karanténba helyezték.