Vámszabályok miatti csomagcunami a postán
Július 1-től vámot kell fizetni az unión kívülről érkező kis értékű csomagokra, ami jelentősen megnövelte a postai szolgáltatók leterheltségét. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy sokan elutaznak otthonról a nyári szezonban.