Rasszista botrány a vb-n: visszahívták a szerb kommentátort
Egy szerb szakkommentátor rasszista kijelentése óriási felháborodást keltett a foci-vb-n, ennek ellenére a következő napon visszahívták a közmédia világbajnoki műsorába. A kommentátor tagadta, hogy rasszista lenne, de a kijelentése miatt sokan kritizálták.