Panasz az újdörögdi gránátbaleset nyomozásának lezárása miatt
Az újdörögdi gránátbaleset súlyos sérültje panaszt tett a nyomozás megszüntetése ellen, mivel az több mint egy év után, felelős megnevezése nélkül zárult. A Győri Regionális Nyomozó Ügyészség döntése nem adott magyarázatot a baleset körülményeire és az esetleges felelősökre.