Kubatov Gábor: A Fradi érdeke a fontosabb
Kubatov Gábor, a Fidesz vezetéséből távozó politikus kijelentette, hogy a Ferencváros klubelnöki posztjáról is hajlandó lenne lemondani, ha az a klub érdekeit szolgálná. Elismerte, hogy a Tisza kormányra kerülése után spórolásra kényszerülhet a klub.