Ügyvéd figyelmezteti a NER-oligarchákat a lehetséges jogi következményekre
Fülöp Botond ügyvéd levélben fordult a NER-oligarchákhoz, melyben felhívja figyelmüket a jövőben várható jogi következményekre. Kiemeli, hogy a sérelemdíjakat és a perköltségeket is nekik kell majd megfizetniük.