azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Lemond a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke

3 megtekintés

Forrás: HVG

Itthon belpolitika Őri László Baranya Megyei Önkormányzat lemondás Fidesz
Blurred placeholder
Kép forrása: HVG
AI összefoglaló

Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke bejelentette visszavonulását a közélettől. Elmondása szerint döntéséről nem egyeztetett a pártközponttal vagy Orbán Viktorral.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek