Volt spanyol miniszter 24 évet kapott korrupcióért
A spanyol bíróság 24 év börtönre ítélte a volt közlekedési minisztert korrupció miatt. Az ítélet indoklásában kiemelték a közbizalom súlyos erózióját, amelyet a politikai korrupció okoz, aláásva a demokrácia alapjait.