USA felfüggeszti az iráni olajszankciókat a tárgyalások sikere miatt
Az Egyesült Államok felfüggesztette az iráni olajszankciókat a béketárgyalások előrehaladása miatt. A lépést az amerikai pénzügyminiszter jelentette be, kiemelve a Teheránnal folytatott tárgyalások pozitív kimenetelét.