Iparművészeti Múzeum: Bezárás, újranyitás és szőnyegrestaurálás Bécsben
Az Iparművészeti Múzeum a Múzeumok Éjszakáján nyílt meg újra, miután korábban az Orbán-kormány bezárta. A HVG birtokába került dokumentumokból kiderült, hogy a volt miniszterelnök lába alá Bécsben restauráltatta és saját költségen szállíttatta a perzsaszőnyegeket a múzeum.