David Byrne visszatért Magyarországra
David Byrne 17 év után tért vissza Magyarországra zenekarával, egy olyan előadással, amely színház, vizuális művészet és rockkoncert elegyét mutatta be. A koncertet zseniálisnak és életigenlőnek írták le, különleges élményt nyújtva a közönségnek.