azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Lemondott ülés és osztrák bányák veszélye

22 megtekintés

Forrás: HVG

Gazdaság élhető környezet azbesztszennyezés Szombathely Élő Környezetért Felelős Minisztérium parlamenti bizottság kihelyezett ülés greenpeace
Blurred placeholder
Kép forrása: HVG
AI összefoglaló

A kormánypárti képviselők lemondták a Szombathelyen tartandó, azbesztszennyezéssel foglalkozó bizottsági ülést. Ezzel párhuzamosan a Greenpeace arra figyelmeztet, hogy az osztrák bányák hamarosan újra termelni kezdhetnek, miközben érdemi intézkedésekre és támogatásra várnak.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek