Villamosvezetők is fotózhatnak a jövőben
A jövőben a villamosvezetők is fotózhatják a szabálytalanul közlekedőket, hasonlóan a buszsofőrökhöz, akik már most is készíthetnek felvételeket a buszsávot elfoglaló autókról. Ez a módszer a rendőrség tájékoztatása szerint hatékonyan segíti a szabálytalanságok visszaszorítását.