Bungie létszámleépítés a Sony döntése alapján
A Sony bejelentette, hogy létszámleépítés lesz a Bungie stúdióban, amely a Destiny és a Marathon játékokat fejleszti. A stúdió a belső átalakítások részeként válik meg munkatársainak egy részétől.