azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Bungie létszámleépítés a Sony döntése alapján

3 megtekintés

Forrás: GS+

infopctech
Blurred placeholder
Kép forrása: GS+
AI összefoglaló

A Sony bejelentette, hogy létszámleépítés lesz a Bungie stúdióban, amely a Destiny és a Marathon játékokat fejleszti. A stúdió a belső átalakítások részeként válik meg munkatársainak egy részétől.

Tovább az eredeti cikkhez