Megerősítik a Mandinert, de sokan távoznak
A Mandiner szerkesztőségéből 60 embert küldtek el, de 48-an folytatják tovább a lap működését. A történtek az ex-kormányközeli médiát érintő leépítési hullám részei, mely a lapot fenntartó MCC-t is elérte.