Rajongók építik a The Last of Us online módját
Egy tehetséges modder a The Last of Us PC-s verzióját használva építi meg a játék online módját. Ezzel a rajongók is játszhatnak majd a multiplayerrel, ha a Sony nem valósítja meg azt.