Sikeresen virágzik a magyar vígjátékgyártás
A Vertigo Média két év alatt közel kétmilliárd forint bevételt és több mint félmilliárd forint nyereséget ért el a magyar vígjátékok, köztük a "Futni mentem" című filmmel. A stúdió függetlenül, az állami támogatásoktól elhatárolódva építette fel sikeres üzletét.