Sulyok Tamás eltávolítása: A Sándor-palota reagál Magyar Péter tervére
Magyar Péter bejelentette, hogy Sulyok Tamásnak július 20-a körül vége lesz köztársasági elnökként. A Sándor-palota először nem kommentálta az ügyet, de később reagált a miniszterelnök által meghirdetett „Tisztítótűz-műveletre”, amely egy Alaptörvény-módosítást is tartalmazna az államfő megbízatásának megszüntetésére.