Vége a hatósági áras üzemanyagnak
A kormány döntése értelmében holnaptól megszűnik a hatósági áras üzemanyag. Azonban a rendelet lehetővé teszi, hogy rendkívüli helyzet esetén a jövőben ismét bevezessék ezt az árszabályozást.
A kormány döntése értelmében holnaptól megszűnik a hatósági áras üzemanyag. Azonban a rendelet lehetővé teszi, hogy rendkívüli helyzet esetén a jövőben ismét bevezessék ezt az árszabályozást.