Norvég mintára vagyonkezelő alap jöhet létre Magyarországon
Egy új magyar modell Norvégia példáját követve állami alapba szervezné a visszaszerzett állami vagyonelemeket. A becslések szerint ez az alap évi 200-300 milliárd forintos hozamot termelhetne hosszú távon.