Starmer távozik a Munkáspárt éléről
Keir Starmer lemondott a Munkáspárt elnöki posztjáról. Ezzel az Egyesült Királyság négy év alatt negyedik miniszterelnökét veszti el.
Keir Starmer lemondott a Munkáspárt elnöki posztjáról. Ezzel az Egyesült Királyság négy év alatt negyedik miniszterelnökét veszti el.